Neden SYS? Paketler Referanslar Destek İletişim
       Ana sayfa      Avantajlar      Ekran Görüntüleri      Güvenlik      Kampanya

Neden Salon Yönetim Sistemi

Düğün Salonları için Salon Yönetim Sistemi basit ve hızlı bir çözümdür. Rezervasyonlarınızı kolayca oluşturabilir, oluşturduğunuz rezervasyonlarınıza tek tıklamayla sözleşme ve senet bastırabilirsiniz.

Salon Yönetim Sistemi ile; belirlediğiniz tarihler arasında rezervasyon veya kasa raporu alabilir almış olduğunuz raporları excel'e aktarabilirsiniz.

Uyarı Sistemi

Rezervasyonlarınızı kağıt üzerinde tutarak, bir çok telafisi olmayan probleme yol açabilirsiniz. Salon Yönetim Sistemi hatalarınızı en aza indirmenizde size yardımcı olacaktır. Rezervasyonlarınızı yaklaşınca hatırlat seçeneğiyle sizin belirlediğiniz zamanlarda hatırlatır, dilerseniz rezervasyonu hatırlatması için sizde farklı bir tarih belirleyebilirsiniz.

Tek Tıkla Rezervasyon

Tek tıklamayla dilediğiniz tarihe kolayca kesin veya ön rezervasyon kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz rezervasyon kaydına daha önceden hazırladığınız menülerinizi ekleyebilir müşterinizin özel isteklerini kaydedebilirsiniz. Tek tıklamayla sözleşme bastırabilir dilerseniz sözleşmeyle birlikte senet de bastırabilirsiniz.

Anında Ulaşın

Rezervasyonlarınıza ulaşabilmeniz için arama sistemini geliştirdik ulaşmak istediğiniz rezervasyonun kayıt ismini veya sözleşme numarasını girerek istediğiniz rezervasyonunuza hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Rezervasyonun tüm detaylarını görebilecek dilerseniz düzenleme yapabilecek veya ödeme alabileceksiniz.

Rezervasyon Raporu

Raporlarınız 2 saniyede önünüzde, Rezervasyon Raporu bölümünde seçmiş olduğunuz iki tarih arasında kaç adet ön, kaç adet kesin rezervasyon aldığınızı görebilir ayrıca toplam ödenen ve toplam alacaklarınızı takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu raporu Excel'e aktarabilir veya haftalık yada aylık olarak yazıcınızdan bastırabilirsiniz.

Kasa Raporu

Salon Yönetim Sisteminin Düğün salonunuzun muhasebesini tutabileceğiniz bir özelliği daha var. Kasa Raporunda ekstra gelir ve giderlerinizin girişlerini yapabilir, seçmiş olduğunuz tarihler arasındaki giderlerinizin veya gelirinizin tamamını görebilir. Dilerseniz bu raporu Excel'e aktarabilir veya haftalık yada aylık olarak yazıcınızdan bastırabilirsiniz.

Rezervasyon Talebi

Salon Yönetim Sisteminin bu özelliğini çok seveceğinize inanıyoruz. Salon Yönetim Sistemiyle rezervasyon takibinizi hızlı ve hatasız bir şekilde yaparken, Sizleri 5 farklı Rehber web sitelerimizle ekstra müşteri kitlelerine ulaştıracak ve Firmanıza özel olarak gönderilen Rezervasyon talepleriyle Rezervasyon sayınızı 2 ye katlaya bileceksiniz.

Salon Yönetim Sistemi - Düğün Salonu Bul - Düğün Net - Düğün Hazırlık - Düğün Firmaları - Düğün Telaşı - Biz Evlendirelim - Düğün Salonu Malzemeleri - Düğün Marketim