Facebookta Bizi Takip Edin. Twitter Twitter
Neden SYS? Paketler Referanslar Destek İletişim
       Ana sayfa      Avantajlar      Ekran Görüntüleri      Güvenlik      Kampanya

Ekran Görüntüleri

Düğün Salonları için Salon Yönetim Sistemi basit ve hızlı bir çözümdür. Rezervasyonlarınızı kolayca oluşturabilir, oluşturduğunuz rezervasyonlarınıza tek tıklamayla sözleşme ve senet bastırabilirsiniz.

Salon Yönetim Sistemi ile; belirlediğiniz tarihler arasında rezervasyon veya kasa raporu alabilir almış olduğunuz raporları excel'e aktarabilirsiniz.

Dilediğiniz Herşey Salon Yönetim Sisteminde

SYS Broşür

PDF formatındaki broşürümüzde ürün hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

SYS Broşür

Kayıt eklemek istediğinizde yapmanız gereken kayıt yapmak istediğiniz tarihin üzerine tıklamak, açılan kayıt bölümünde yalnızca başlama ve bitiş saatini, kayıt ismini girmeniz kaydı tamamlamanız için yeterlidir. Diğer alanları isteğe göre doldura bilirsiniz.

Daha önceden oluşturduğunuz bir Rezervasyon kaydına ulaşmak istediğinizde kayıt ismini yada sözleşme numarasını yazmanız yeterli aradığınız rezervasyona ulaştığınızda rezervasyon detaylarını değiştirebilir veya rezzrvasyon kaydına ödeme ekleyebilirsiniz.

Raporlarınızı hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı 2 tıklamayla tüm yılınızın raporunu alabilir Excel'e aktara bilir dilerseniz yazıcınızdan raporun dökümünü haftalık aylık yada yıllık olarak alabilirsiniz.

Salon Yönetim Sistemi - Düğün Salonu Bul - Düğün Net - Düğün Hazırlık - Düğün Firmaları - Düğün Telaşı - Biz Evlendirelim - Düğün Marketim